ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  התקשרו: 077-6622215

  חקירה כלכלית

  עסקאות כלכליות תמיד מלוות בלא מעט חשדות ופחדים, ומה הפלא? גם כשאנחנו מכירים את הצד השני ואפילו אם כבר חתמנו על עסקאות מולו בעבר, נרצה לוודא שהכוונות שלו טהורות ושהוא אינו מגיע עם היסטוריה כלכלית שלילית של מינוסים, חובות ועוד. חקירה כלכלית שתתבצע על ידי המקצוענים של עקרב חקירות תניב את כל המסקנות שיעזרו לכם לבחון את כדאיות העסקה רגע לפני שתחתמו על החוזה.

  חקירה כלכלית דיסקרטית, מהירה ויעילה

  חקירה כלכלית משמעותה בדיקת הפרטים האישיים והפיננסיים של אדם, על פי בקשת הלקוח או הלקוחה. חקירה שכזו שמתבצעת בדיוק ובמקצועיות, תוכל למנוע עוגמות נפש, הפסדים כספיים וסיבוכים פיננסיים שאליהם עלול היה להיקלע האדם, לו היה ממהר לחתום על העסקה. החקירה הכלכלית הינה דיסקרטית לחלוטין, כך שהפרטים האישיים שלכם נשמרים בידיים טובות, ואיש אינו יחשוף אתכם – לא בזמן החקירה, לא לפניה וכמובן שגם לא אחריה.

  שמירה על האינטרסים של הלקוח

  כמו כל חקירה אחרת, גם חקירה כלכלית חייבת להתבצע בדיסקרטיות לא רק כדי לשמור על שמו הטוב של הלקוח, אלא גם לשם היסודיות והאינטרסים. למה הכוונה? ככל שהחקירה נשמרת בסודיות והלקוח שומר את הפרטים לעצמו ועל אחת כמה וכמה את העובדה שבכלל פנה לחוקרים פרטיים, כך החוקרים יכולים לבצע את עבודתם מבלי שיעלו חשד או שייתפסו. כמובן, ככל שהחקירה יסודית יותר כך סביר להניח שהתוצאות שלה יהיו לטעמו ולטובתו של הלקוח, מבחינת אמינותן ודיוקן.

  והתוצאות?

  כאמור, האלמנט החשוב ביותר בחקירה הפרטית הוא התוצאה שלה. כשמנהלים חקירה פרטית – כלכלית, עסקית, זוגית, יש לאזן בין שיקול דעת לבין מהירות ויעילות, התוצאות יגיעו ויהיו מדויקות ברמה הגבוהה ביותר. המומחים של עקרב חקירות מגיעים עם ניסיון ושנים של וותק בעולם החקירות, מה שמקנה להם את היכולת להגיע לתוצאות המבוקשות שיעזרו ללקוח לשקול את צעדיו הבאים. ברוב המקרים מדובר בצומת דרכים שעלולה לשנות את חייו של הלקוח לחלוטין, אך כשכל התשובות בידיו יהיה לו קל יותר לבחור את הכיוון הנכון.

  חוקר פרטי כלכלי

  עולם החקירות הפרטיות מורכב מתחומים שונים; בגידות, חשדות כאלו ואחרים, וכמובן הפן הכלכלי. חוקר פרטי כלכלי יתמחה בכל הקשור לחקירות כלכליות שמטרתן לאסוף מידע בנוגע להכנסתו של אדם, התנהלותו הכלכלית, ההיסטוריה הפיננסית שלו ועוד. חקירות כאלו נדרשות במצבים בהם אדם עומד לחתום על הסכם מול אדם או גורם אחר, או כאשר אדם אחר חייב לו כסף. עקרב חקירות מכירים היטב את עולמן של החקירות הכלכליות, ומתמחים באיתור ואיסוף מידע פיננסי פרטי.

  באילו מקרים יש לפנות לשירותיו של חוקר פרטי כלכלי

  לא תאמינו, אך יש סיבות רבות ליצור קשר עם חוקר פרטי כלכלי לביצוע חקירה. למשל, במקרים בהם אדם חייב לכם כסף, אזי החוקר הפרטי יברר פרטים לגבי הונו האישי ומדוע הוא מתעכב עם החזרי התשלומים. במצבים אחרים, חקירה תהיה הכרחית בכדי לבחון טענות וחשדות לשקרים, למשל כנגד אדם שמצהיר שהינו פושט רגל, כשבמקביל הוא מסתיר סכום כסף מכובד.

  מיהם הגורמים שבדרך כלל פונים לחקירה כזו?

  לעתים, מדובר בגורמים פרטיים כגון זוגות בתהליך גירושין, יורשים שנמצאים בשיאו של ויכוח סביב ירושה, שותפים לעסק, ועוד רבים. במצבים אחרים מדובר בגורמים ציבוריים, חברות גדולות וקטנות ואף עורכי דין המבקשים להתחקות אחר עקבותיהם של נתבעים. חוקר פרטי כלכלי מקצועי יוכל להעניק את שירותיו לכל אדם באשר הוא, ולהגיע למסקנות מדויקות המבוססות על נתונים שנאספו בקפידה.

  חברת החקירות חייבת להקפיד על ערכים חשובים למען לקוחותיה

  חקירות פרטיות הן בין התחומים הרגישים והעדינים ביותר בעולמנו. המקצוענים של עקרב חקירות מציעים את השיטה המתקדמת והיעילה ביותר, לפתרון כל תיק שיתגלגל אליהם. כשטובת הלקוח לפניהם, המשרד מקפיד על דיסקרטיות מוחלטת לכל אורך התהליך, ביצוע תוך תכנון מוקפד ומעמיק, לפני שיוצאים לדרך וכמובן, שיתוף מלא של הלקוח בכל צעד והתפתחות. כך, ניתן יהיה להגיע למסקנות מדויקות יותר בנוגע לדרכי הפעולה הנכונות בהתאם לתוצאות החקירה, הכל כדי שהלקוח יוכל לישון טוב בלילה ולדעת שהוא עומד לבצע את הבחירה הנכונה.

  חקירות כלכליות חוקר פרטי

  מהי חקירה כלכלית? ייתכן שזו הפעם הראשונה שאתם נתקלים במושג הזה, בתקווה שזו גם הפעם האחרונה. הרי לא ציפיתם שתצטרכו אי פעם לעסוק בכסף של מישהו מלבדכם, אך כשזה מתחיל להשפיע עליכם, אפילו רצוי לעשות זאת. כשמדובר על חקירות כלכליות חוקר פרטי הוא הגורם הנכון לפנות אליו בכדי להוציא את החקירה לפועל, ובעזרת מקצוענים כמו עקרב חקירות גם להגיע לתוצאות מהירות ומדויקות, שיאפשרו לכם לקחת החלטה בנוגע להמשך חייכם.

  כשמעוניינים לבצע חקירות כלכליות חוקר פרטי הוא הכתובת

  מכיוון שאין באפשרותכם לברר במדויק על מצבו הכספי של אדם אחר לכל עניין שהוא, יש לשקול חקירות כלכליות חוקר פרטי בלבד. החקירות הכלכליות משמעותן איסוף נתונים, עדכניים ואמינים ככל האפשר הנוגעים להתנהלותו הכלכלית של עסק או אדם פרטי, עבור הלקוח. קרי, האדם שמבקש לבחון את הצד השני. הרי כסף יכול לשנות חיים לחלוטין, ועל כן אם ישנו חשד לעניינים כספיים לא פתורים בחייכם, כדאי לפנות לחוקר מקצועי שיאושש או יפריך את החשדות.

  באילו עניינים תתבצע חקירה כלכלית?

  אין ספק שכשעוסקים במציאת חקירות כלכליות חוקר פרטי יהיה אחד הפרמטרים החשובים ביותר, אך כדאי גם להבין באילו מקרים יש לשקול זאת מלכתחילה. לא מדובר בחקירה שמתרחשת במחלקת שכר בלבד, אלא בחקירות העוסקות בתחומי חיים רבים כל כך! למשל, לפני נישואין, טרם גירושין, לפני חתימה על הסכם מיזוג עסקים, בעת הצורך לאתר חייבים, לפני חתימה על הסכם שכירות או מכירה גדולה ועוד.

  הכל כדי שתוכלו לישון טוב בלילה

  עקרב חקירות פעיל בתחום החקירות כבר שנים רבות, עם ניסיון במגוון רחב של תיקים וסיטואציות. המשרד טיפל בלקוחות שהגיעו גם עם סיפורים קשים שנראה היה שלא ניתן למצוא להם פתרון, כשהמומחים מצוידים במקצועיות, יעילות, תושייה והקשבה ללקוחות. מובן שסיכויי ההצלחה עולים אפילו יותר, כשהלקוחות משתפים פעולה לחלוטין ואוספים בעצמם מידע ראשוני, שמסייע לחוקר לפתוח בחקירה באופן יעיל. כל זאת, כדי שהלקוחות יוכלו לישון טוב בלילה, ללא דאגות מיותרות.

  10 שנות נסיון

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט