ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  התקשרו: 077-6622215

  חקירות אישות

  חקירות אישות – למה?

  כל חקירה פרטית חייבת להתבצע בדיסקרטיות מלאה, כך שהצד הנחקר לא יהיה מודע לכך. חקירות אישות הן אפילו מסובכות יותר, שכן מטרת החקירה היא לרוב להתחקות אחר בן או בת זוג, קולגה או שותף של אדם, בו התעורר החשד לבגידה מהצד השני. עקרב חקירות מתמחים בין היתר בחקירות מסוג זה, שנחשבות כידוע לבעייתיות והרגישות ביותר בעולם החקירות הפרטיות.

  מתי יש לבצע חקירות אישות

  הסיבה למורכבות הרבה של חקירות אישות נובעת מכך שהחוקרים מתחקים אחר בן או בת הזוג, מבצעים תצפיות, מעקבים ואף התחזות במקרה הצורך. מפאת שכך, על החוקרים (ועל הלקוח), לשמור על דיסקרטיות ברמה הגבוהה ביותר. כל טעות עלולה לפרק את מערכת היחסים שלא לצורך – בין אם מדובר במערכת זוגית, שותפים עסקיים ואף חברים.

  מהם הסימנים שמדליקים נורה אדומה

  החשד לא מתעורר סתם כך. חקירות אישות נפתחות בדרך כלל מהסיבה שהלקוח מרגיש שהצד השני מתנהג באופן לא רגיל. זה יכול להתבטא בכך שהוא נעדר יותר מידי מהבית או מחייו של הלקוח (לא עונה להודעות, לא יוצר קשר), אם מדובר במערכת זוגית הרי שלפתע התקשורת המינית יורדת, ועוד. בסך הכל צריך רק לשים לב לשינויים במערכת היחסים, בכדי להגיע למסקנה שהצד השני אולי מסתיר משהו. מובן שיש לפנות לחוקר אמין ואחראי, עליו סומכים לחלוטין בכל הקשור לשמירה על דיסקרטיות, ועל פרטי שני הצדדים.

  למי פונים במידה ומתעורר החשד?

  חשוב להבין שלא כל חוקר פרטי בעל ניסיון בחקירות אישות, כך שכדאי לוודא היטב למי פונים ולהשקיע את מרב האנרגיות במציאת החוקר הפרטי המקצועי ביותר. עקרב חקירות מכירים היטב את עולם החקירות, ומתמחים בחקירות אישות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. כשטובת הלקוח לנגד עיניהם, יעשו הכל כדי להגיע למסקנות המדויקות, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת; הן של פרטי הלקוח והן של נסיבותיו. שימוש בשיטות מתקדמות ויעילות, יסייעו למומחים להגיע למסקנות במהירות. מסקנות שיהפכו לקרקע יציבה עליה יבנה הלקוח את ההחלטות הקשורות לעתידו, בהתבסס לתוצאות החקירה.

  10 שנות נסיון

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד שיכול לעניין אותך

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   077-6622215 WhatsApp