ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  התקשרו: 077-6622215

  מודיעין עסקי

  לא כולם מודעים לחשיבות של המודיעין העסקי, בפרט בתקופה המודרנית החדשנית של היום. המודיעין העסקי מתחיל בשלב האיסוף המידע. דמיינו משחק שחמט כאשר השחקן הוא שחקן עיוור ונדרש לפעול ללא אפשרות לראות את הלוח כולו. בדומה לשחקן שחמט העיוור, אנשי העסקים נדרשים להתמצא בשוק שאינם רואים את כל חלקיו ולכן זקוקים לכלים המודיעיניים שיספקו להם את המידע הנחוץ לקבלת החלטות מושכלות. על פי מומחי מודיעין עסקי מטעם עקרב חקירות המתמחה בתחום זה ונחשבת לחברת חקירות מהמובילות בישראל, החברות עובדות עם מגוון רחב של כלים. 
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 077-6622215

  מודיעין עסקיקרדיט: freepik

  קרדיט: freepik

  מודיעין עסקי למען זיהוי הזדמנויות וניתוח השוק

  המודיעין העסקי הוא בעל כלים איכותיים לניטור השוק ולזיהוי הזדמנויות שעשויות להוות פריצת דרך עבור החברה או המותג שלכם. בין אם מדובר בפריצה לשוק חדש או אפילו למדינה אחרת המודיעין מזהה הזדמנויות עסקיות שיכולות להיות כרוכות בתהליכים תרבותיים ובניית אסטרטגיות המותאמות באופן אישי למותג. גם ברמה המיקרו, תחום המודיעין העסקי תורם רבות להכנות לפגישות עם משקיעים פוטנציאליים וזאת על ידי מתן מידע מקיף שמשפר את הנכונות והביטחון במהלך המפגש ותוך כך גם מעלה משמעותית את ערך המותג שלכם.

  תכנון אסטרטגי על ידי מודיעין עסקי – על ידי מי זה מתבצע?

  השלב המתקדם והחשוב ביותר בתהליך המודיעין העסקי הוא גיבוש המלצות אסטרטגיות. מומחי מודיעין עסקי שהינם לרוב חוקרים פרטיים מוסמכים ומורשים לטיפול בתיקים מסוג זה המבינים את השוק על כל רכיביו, מסוגלים להציע לחברות תובנות שלא רק נוגעות לזיהוי הזדמנויות, אלא גם לפילוח המדויק של צרכי השוק והשפעות הרגולציות והחוקים עליו. דיווחים אלה נועדו לסייע לחברה המבקשת את התהליך לנקוט בפעולות מוקפדות שיאפשרו לחברה להיות תמיד צעד אחד קדימה.

  אל תוותרו על חברה מקצועית ואיכותית

  מודיעין עסקי תחרותי מתקיים לא רק ברמה המקצועית אלא גם במסגרת המותרת על פי חוק וזאת על מנת להבטיח שהמידע הנאסף והשימוש בו יישארו תקינים ולגיטימיים. החברות עובדות עם מגוון רחב של כלים לקליטת מידע הכוללים שימוש במנועי חיפוש מתקדמים, פלטפורמות תקשורת רבות ואפילו אינטראקציות אישיות כמו ראיונות ושיחות רקע. צרו קשר כבר כעת, מגיע לכם את הטוב ביותר.

  שירותי מודיעין עסקי: 

  • חקירות עסקיות ויכולות פיננסיות של בעלי עסקים.
  • חקירות בכיסוי עמוק וחקירות דיבוב.
  • שירותי לקוח סמוי והשוואה מול מתחרים עסקיים.
  • גילוי דליפת מידע בארגונים.
  • חקירות עם חשד לפלילים.
  • חקירת עסקאות נדל"ן ונכסים.
  • חקירות קשרי בעלות, חברות אם וחברות בת.
  • חקירות כלכליות של בעלי הון ושליטה.
  • איתור פושטי רגל.
  • ריגול עסקי.

  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 077-6622215

  10 שנות נסיון

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   077-6622215 WhatsApp