ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  התקשרו: 077-6622215

  הסיפור שלנו

  מעל לכל הציפיות

  בעקרב חקירות, כל "תיק" חקירה שונה ומקבל התייחסות שונה.

  ולכן, לאחר פגישת התייעצות דיסקרטית עם הלקוח במשרדנו, אנו מרכיבים צוות משימה ייעודי אשר יאבחן את כל המרכיבים הדרושים לפתרון והשגת מטרות החקירה וידאג לתפור חליפה מיוחדת עבור הצרכים שלך.

  ​אתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות. חוקרי משרדנו מגיעים אלינו לאחר שירות ממושך במשטרת ישראל, בשירות הבטחון הכללי וצה"ל לאחר שצברו ידע וניסיון רב במגזר הממלכתי.

  ​האנשים שלנו הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מבחינה אתית, חוקית ומקצועית.

  יחד אנו נאסוף את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטות מושכלות ומבוססות.

  ​במקרים רבים, מספיק רק להתייעץ איתנו על מנת לקבל תמונה מקיפה אודות הדרך הקלה לפתרון הסוגיה בה נתקלתם.

  זמינות של 24/7

  בכל שעה של היום, בכל יום, ניתן ליצור איתנו קשר ישיר במשרד, במייל, או בסלולרי. אנו זמינים ליציאה למעקב מיידי בחגים, שבתות ובשעות הקשות של הלילה. לא משנה מה התנאים ומה המרחק, אנו בעקרב נדאג להיות בשטח בהקדם האפשרי . כי השקט הנפשי שלך הוא הסערה שלנו.

  צוות חקירה ייעודי

  לא משנה לאיזה מגזר אתה משתייך או היכן אתה צריך לחקור. בעקרב חקירות אנו מתאימים לך צוות של חוקרים פרטיים מיומנים מקצועיים ואמינים שמותאמים לצרכי החקירה שלך. הכל על מנת להשיג את מבוקשך ביעילות ובמיומנות תוך שימוש באמצעים מתקדמים לאיסוף ראיות והצגתן.

  שירות דיסקרטי וחשאי

  אנו אוהבים לוודא שהלקוחות שלנו מרוצים עם השירות שאנו מספקים, ולכן אנו עושים מאמצים על מנת לשמור על המידע שלכם גם לאחר השגת מטרות החקירה. אצלנו בעקרב חקירות, אנו מלווים את הלקוח גם שנים לאחר החקירה ושומרים על המידע שלכם מוצפן ומאובטח.

  אבטחת מידע ושמירה על המידע

  בעקרב חקירות, כל "תיק" חקירה שונה ומקבל התייחסות שונה. ולכן, לאחר פגישת התייעצות דיסקרטית עם הלקוח במשרדנו, אנו מרכיבים צוות משימה ייעודי אשר יאבחן את כל המרכיבים הדרושים לפתרון והשגת מטרות החקירה וידאג לתפור חליפה מיוחדת עבור הצרכים שלך.

  ידע וניסיון רב

  אתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות. חוקרי משרדנו מגיעים אלינו לאחר שירות ממושך במשטרת ישראל, בשירות הבטחון הכללי וצה"ל לאחר שצברו ידע וניסיון רב במגזר הממלכתי.

  צוות מקצועי ואמין

  האנשים שלנו הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מבחינה אתית, חוקית ומקצועית. יחד אנו נאסוף את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטות מושכלות ומבוססות.
  10 שנות נסיון

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   077-6622215 WhatsApp