ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  התקשרו: 077-6622215

  משרד חקירות

  שירותיו של משרד חקירות אלו בין השירותים הנפוצים ביותר שרבים אינם מכירים. חוקרים פרטיים עובדים מתחת לרדאר, מבלי שישימו לב אליהם או יגלו אותם. הם מומחים באיסוף ראיות, איתור אנשים ונכסים וגילוי האמת מאחורי חשדות ואנשים שונים. אנו במשרד עקרב חקירות נשמח לעמוד לשירותכם במגוון צרכים שונים המצריכים חוקר פרטי מקצועי ומנוסה. הצוות המנוסה שלנו במשרד מאפשר לנו להתאים את החוקר הפרטי לסוג החקירה או השירות הנדרש בשטח. 
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 077-6622215

  מגוון שירותים במשרד חקירות אחד:

  • מודיעין עסקי – רוצים לחקור מידע אודות שותף פוטנציאלי? לגלות את האמת מאחורי פעילות של חברה מסוימת? אולי אפילו לחקור מעט על עובד החשוד בגניבה מבית העסק? חוקר פרטי יוכל לבצע את העבודה בצורה סמויה ובטוחה ולעמוד לשירותכם.
  • ייעוץ בטחוני – אנו בעקרב חקירות מספקים של ייעוץ בטחוני למגוון צרכים, החל מהטמעת מערכות בקרת כניסה בארגונים ולאירועים שונים, דרך סקירות ביטחון למתקנים ומפעלים, ייעוץ בטחוני לרשתות, מלונות, מוסדות ומגוון ארגונים שונים. 
  • מגוון שירותים משפטיים – החל ממסירות משפטיות בכל רחבי הארץ, דרך בחינת היכולת הכלכלית של חייבים, איתור חייבים, שרותי תמלול הקלטות וחקירות, מתן עדויות בבתי משפט, גביית עדויות ועוד. 
  • חקירות בתחום הזוגי והמשפחתי – החל מאיסוף מידע על בן/בת זוג החשודים בבגידה, דרך הורה מכה או ילד שנעלם או שהתנהגותו מוזרה וההורים רוצים לבדוק במה מדובר. 
  • חקירות – ביצוע חקירות פרונטליות, דיגיטליות, טלפוניות, חקירות תחת סיפור כיסוי, בדיקת מהימנות עובדים, בדיקות פוליגרף ועוד. 

  למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 077-6622215

  מה מבדיל אותנו ממשרד חקירות אחרים?

  כל חוקר פרטי יספק לכם שירות דיסקרטי וחשאי, אולם אנו דואגים גם לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, כך שהמידע בתיק שלכם יישמר ויהיה מאובטח ומוצפן אצלנו בחברה, כך שנוכל להגיע אל המידע הרצוי גם שנים לאחר החקירה ולעשות זאת במהירות וביעילות. אנו מלווים את לקוחותינו שנים לאחר החקירה כך שבמקרים בהם נצטרך לתת עדות בבית משפט או להציג ראיות נוכל לשלוף את הנתונים במהירות ולהציג אותם בבית המשפט. אנו מספקים צוות חקירה ייעודי בכל תיק בהתאם לצרכי התיק והלקוח וזמינים עבור לקוחותינו 24/7. נשמח לעמוד גם לשירותכם בכל צורך.

  משרד חקירות פרטי

  משרד חקירות פרטי יכול לספק לנו מגוון פתרונות חשובים ויצירתיים בכל הקשור לאיתור מידע, נכסים, חייבים, ביצוע חקירות, בדיקות רקע, ביצוע חקירות כלכליות, מעקבים בארץ ובחו"ל, התקנת ציוד אבטחה, איתור האזנות סתר ועוד. עקרב חקירות הינו משרד חקירות בירושלים המתמחה במגוון שירותי חקירות פרטיות וכלכליות, חקירות בגידה, האזנות סתר, איסוף מידע ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

  מחפשים משרד חקירות פרטי? אלו הסיבות מדוע לפנות אלינו:

  כאשר אדם או בית עסק נדרשים בביצוע חקירה פרטית מדובר במצב עדין שאליו יש לגשת בצורה מקצועית, דיסקרטית ונכונה. זאת כדי לא לחשוף את החוקר או הגוף עבורו הוא עובד. כמו כן לעתים יש הצורך בשימוש בטכנולוגיה מיוחדת או טכניקות שונות לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר. החוקר הפרטי הוא כמו עובד צללים שיכול לאתר מידע, אנשים, נכסים ולבצע פעולות שונות תחת סיפור כיסוי או אפילו מבלי להיות על הרדאר כלל. אצלנו בעקרב חקירות יש מעל 10 שנות ניסיון במגזר הפרטי והעסקי. החוקים שלנו מגיעים לאחר שירות ממושך במשטרת ישראל, בצה"ל ובשירותי הביטחון הכללי עם ידע וניסיון רב הפועלים בצורה אתית, חוקית ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר. אלו כמה סיבות לכך שכדאי לכם לפנות אלינו במידה ותצטרכו משרד חקירות פרטי:

  • זמינות – אנו זמינים עבור לקוחותינו בכל שעה ביום ובכל יום בשבוע. ניתן ליצור קשר במגוון אפשרויות: החל מהגעה למשרד, דרך המייל ובאמצעות הטלפון כמובן. אנו זמינים עבורכם גם בסופ"ש, בחגים ובאמצע הלילה בכל צורך. 
  • צוות חקירה ייעודי – הצוות המקצועי הנרחב שלנו מאפשר לנו להתאים את החוקר הפרטי הטוב ביותר לצרכי החקירה. אם צריך חוקר פרטי המתמחה במגזר מסוים, דובר שפה מסוימת ועד לחוקרים המתמחים בסוג חקירה ספציפי. 
  • דיסקרטיות היא מילת המפתח בכל הקשור לשירותים שלנו ולאופן שבו אנו עובדים. אנו דואגים לשמור על המידע של הלקוחות וכל תיק חקירה מקבל התייחסות מלאה לפי צרכיו. המידע בכל תיק מאובטח ומוצפן אצלנו כדי שנוכל לשלוף אותו בעתיד לכל צורך, כולל מתן עדות בבית משפט או הצגת ראיות. 

   משרד חקירות מומלץ

   משרדי חקירות ושירותיו של חוקר פרטי בפרט יכולים לסייע לנו במקרים שונים בחיים. מדובר בשירותים נפוצים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. אנו בעקרב חקירות מתמחים בשירותי חקירות פרטיות וכלכליות, מעקבים, גילוי האזנות ועוד. עם מעל 10 שנים של ניסיון וצוות חוקרים מנוסה ומקצועי המתמחה במגוון סוגי שירותים ללקוחותינו, נשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך.

   למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 077-6622215

  •  

   לפי אילו פרמטרים נבחר משרד חקירות מומלץ?

   בבואנו לשכור משרד חקירות מומלץ חשוב יהיה לבחון פרמטרים שונים אודות המשרד, זאת על מנת לבחור את המשרד המתאים לנו ביותר. להלן כמה מהפרמטרים החשובים ביותר בבחינת משרד חקירות:

   • רישיון עסק – חשוב להבין אם אכן מדובר במשרד חקירות או חוקר פרטי עצמאי. כמו כן האם המשרד/החוקר מחזיקים ברישיונות תקפים לעסוק בתחום זה מטעם משרד המשפטים? 
   • ניסיון – לניסיון תפקיד משמעותי בביצוע העבודה בשטח: בין אם מדובר על איתור מידע אודות חייב, איתור אדם שמנסה להיעלם, איתור נכסים, מעקב אחר בן/בת זוג בחשד לבגידה או כל חקירה אחרת – התוצאות בשטח יהיו בהתאם לניסיונו של החוקר.
   • סוג החקירות שהוא מספק – לכל משרד חקירות יש מגוון שירותים שהחוקרים בו יכולים לספק, כיאה לכל בית עסק המספק שירותים, ולכן אתם רוצים לבדוק שאלה תואמים את סוג השירות הנחוץ לכם. לצורך העניין יש משרד חקירות המתמחה בחקירות בגידה, אחרים באיתור נכסים ואילו משרדים אחרים עשויים להיות טובים באיתור האזנות או עבודה עם מכשירים טכנולוגיים מתקדמים.

   חקירות פרטיות וכלכליות עם שירות מעל ומעבר לציפיות

   אנשים רבים אינם פועלים לפי החוקים לצערנו הרב, גם לא לפי כללי כבוד והערכה בין בני משפחה. במקצוע הזה אנו נחשפים לאנשים בוגדים, לאנשים אחרים המחפשים לעשות עוקץ כלכלי, לגנוב או לעשות משהו אחר שאינו תואם את הציפיות הנדרשות ממנו באותו נושא. בין אם מדובר באדם שנטל הלוואה ולא עמד בהתחייבות שלה (שזה עוד מקרה נפוץ אך גם כזה שעשוי להיגרם מתמימות ותום לב) ובין אם מדובר במקרים בהם אדם בוגד בבן/בת הזוג שלו מאחורי הגב. אנו בעקרב חקירות נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר. למידע נוסף וייעוץ מקצועי מוזמנים לחייג 077-6622215

  10 שנות נסיון

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
   077-6622215 WhatsApp